28.9.2023 - STŽ Želízy - krátká | ||
Kategorie: T4 3.66 km, 195 m, 14 kontrol | ||
1. | Pompach Petr TAP7801 C KOB Tretra Praha | 43:24 |
2. | Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha | 50:59 + 7:35 |
3. | Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha | 51:22 + 7:58 |
4. | Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor | 52:56 + 9:32 |
5. | Pelikán Tomáš KAM8200 C OK Kamenice | 55:07 + 11:43 |
6. | Kolář Jan ZVO7901 C OB SK Zvole | 56:00 + 12:36 |
7. | Jandová Jarmila MFP7799 Matfyz Praha | 56:33 + 13:09 |
8. | Kalenská Lenka SUL7853 C OOB TJ Slavoj Ústí nad | 57:00 + 13:36 |
9. | Vyskočil Jan | 67:26 + 24:02 |
10. | Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka | 69:35 + 26:11 |
11. | Pelikánová Lenka KAM8350 C OK Kamenice | 74:44 + 31:20 |
12. | Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřic | 76:37 + 33:13 |
13. | Volejník Ondřej PDY0601 C Běhej Poděbrady | 81:38 + 38:14 |
14. | Dostálová Anna DOR8250 C OK Dobříš | 81:41 + 38:17 |
15. | Houdek Richard ODV8001 C TJ Aero Odolena Voda | 83:18 + 39:54 |
16. | Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany | 85:16 + 41:52 |
17. | Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice | 88:22 + 44:58 |
18. | Dittrtová Lucia LME6852 C SK Los Mělník | 88:46 + 45:22 |
19. | Žemlová Barbora KAM0751 B OK Kamenice | 89:47 + 46:23 |
20. | Grabmüller Radek KPY8300 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 90:08 + 46:44 |
21. | Svoboda Jan ODV7605 C TJ Aero Odolena Voda | 90:44 + 47:20 |
22. | Zátka Jan 0180001 KB Trefa | 91:01 + 47:37 |
23. | Mikeszová Martina DKP8162 C Oddíl OB Kotlářka | 91:09 + 47:45 |
24. | Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Tepli | 92:48 + 49:24 |
25. | Švejda Karel 0230001 Zvole | 93:31 + 50:07 |
26. | Drašar Tomáš DKL7600 C KOB Kladno | 94:27 + 51:03 |
27. | Durdová Miroslava 0270002 KB Kapslovna | 95:20 + 51:56 |
28. | Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka | 97:09 + 53:45 |
29. | Ženíšek Jan SUL4701 C OOB TJ Slavoj Ústí nad | 98:04 + 54:40 |
30. | Dittrt Štěpán LME0001 C SK Los Mělník | 98:10 + 54:46 |
31. | Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky | 104:31 + 61:07 |
32. | Žák David KPY8001 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 106:37 + 63:13 |
33. | Kalenský Tomáš SUL0600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad | 107:07 + 63:43 |
34. | Haisová | 108:53 + 65:29 |
35. | Matyšek Stanislav PLU7612 C TJ SOKOL Plumlov | 111:57 + 68:33 |
36. | Žižková Jaroslava DOR7754 C OK Dobříš | 113:25 + 70:01 |
37. | Setínková Zuzana DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka | 113:39 + 70:15 |
38. | Sedláčková Jana ZBP7654 C OOB SK Zbraslav | 114:49 + 71:25 |
38. | Jílková Radka ZBP7751 OOB SK Zbraslav | 114:49 + 71:25 |
40. | Labská Klára | 116:37 + 73:13 |
41. | Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřic | 120:24 + 77:00 |
42. | Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřic | 121:10 + 77:46 |
43. | Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka | 130:32 + 87:08 |
44. | Malá Martina 0020001 OB Tučňáci | 138:54 + 95:30 |
45. | Havlíčková Kateřina DOR7650 C OK Dobříš | 144:53 + 101:29 |
46. | Švejdová Martina ZVO7453 C OB SK Zvole | 147:41 + 104:17 |
47. | Táborská Natálie | 148:02 + 104:38 |
48. | Kuiper Balko | 152:52 + 109:28 |
49. | Krpešová Tereza ROUOOXX SKOB Roudnice nad Labem | 155:54 + 112:30 |
Voráčková Iva 0220002 ASP DISK | ||
Bednaříková Jana SPC8353 C SPORTICUS team DISK | ||
Vach Ondřej DISK | ||
Zavadil Pavel KAM6401 C OK Kamenice DISK | ||
Vaňková Alice ROZ7950 C OK Roztoky DISK | ||
Bleha Stanislav DOR7503 C OK Dobříš DISK | ||
Andrade Iris DISK | ||
Vrabcová Jindra SCP6151 C OK Sparta Praha DISK | ||
Barbora Svášková 0340003 ROZ DISK | ||
Švejdová Eliška ZVO0454 C OB SK Zvole DISK | ||
Vančáková Magda DISK | ||
Klimentová Tereza DISK | ||
Grimmerová Mariana RIC8051 C OB Říčany DISK | ||
Kindl Jiří RIC7901 C OB Říčany DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |